Menu

Vyčarujte si farebný interiér podľa momentálnej nálady

7.7.2020 - Produkty
Vyčarujte si farebný interiér podľa momentálnej nálady

Interiéry či exteriér, LED svetelné zdroje vyčarujú z každého priestoru či umeleckého diela fascinujúci vizuálny obraz. Momentálne najmodernejší spôsob osvetľovania je na svete veľmi obľúbený a využívaný hlavne vďaka svojej variabilite, ktorá ho predurčuje na všestranné použitie. LED pásiky dávajú neskutočne veľa možností ako nasvietiť priestor alebo jeho časť či nejaký predmet celkom nezávisle od ostatných súčastí interiéru alebo exteriéru. Vďaka svojim rozmerom je ľahké ho umiestniť aj na inak nedostupné miesta, kam by ste klasické svetelné zdroje nevtesnali. Osvietite tak len vami vybranú časť alebo prvok, ktorý si sami zvolíte.

žena, osvetlenie, pásik

 

Je vhodný adept aj na hlavný zdroj svetla, ale treba led pásy vybrať správny typ pásika, veľkosť, typ diódy, správne zvoliť farbu a tiež jeho svetelný tok. Mnoho sádrokartónových podhľadov má v súčasnosti zabudovaný práve niektorý z LED inovatívnych svetiel. Sú veľmi atraktívne, ich aplikácia je jednoduchá a sami si nimi podsvietite zrkadlo, televízor, kuchynskú linku či obrazy alebo poličky. Nie sú nápadné, no ich efekt je veľkolepý, nijako nenarušujú celkový dizajn interiéru, ale pritom mu dodajú šmrnc. Možností, kam s nimi, je neúrekom, stačí zapojiť svoju fantáziu a nebáť sa inovácií.

led pásiky

Okrem úspornosti je ich výhodou aj možnosť ovládania na diaľku diaľkovým ovládačom, ktorý je inteligentný a za vás svetlo zapne aj vypne alebo zmení intenzitu osvetlenia podľa vašej aktuálnej požiadavky. V ponuke nájdete LED pásiky 12V aj 24V, s viacerými farebnými odtieňmi a rôznymi typmi diód. Biela farba je k dispozícii v neutrálnom, teplom alebo studenom odtieni, ale ak sa neviete rozhodnúť, výhodným riešením je pásik dual –white, ktorý umožňuje, aby ste si pomocou ovládača plynulo zmenili farebnú škály bielej od neutrálnej až po teplú. Oživiť interiér farbami však nie je problém, stačí, ak si vyberiete niektorý z RGB a RGB-W pásikov, ktoré existujú v širokej škále farieb a umožňujú prechod do farebných efektov. Inštalácia je nenáročná, každý pásik má na zadnej strane obojstrannú lepiacu pásku, čo im dáva nepreberné množstvo variácií a kombinácií aj na miestach, ktoré boli doposiaľ pred zrakmi všetkých ukryté v tme.